Hazırsak Başlayalım…

Luglio” İtalyanca kökenli kelime ”Temmuz” anlamına gelip bizlere düğün mevsimini ve çiftlerimizin mutluluk fotoğraflarını hatırlatmakta, sizlerin yaşadığı mutluluğu görsel çizgimiz ile yakalayıp kaydetmenin mutluluğunu yaşatmaktadır.

Önceliğimiz her zaman sizlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda %100 memnuniyet odaklı hizmet vermek ve bu hizmet ile sizlerin en önemli gününün heyecanını tıpkı davetliniz veya ailenizden bir birey gibi hissetmek ve aynı his ile hizmet vererek sizlere özel gününüzü hatırlatacak görseller sağlamaktır. Aynı istek ve arzu ile görsellerinize her baktığınızda bizleri hatırlamanız en büyük temennimiz olacaktır.

Düğün drama filmleri , hareketli ve eğlenceli düğün hikaye videoları, save the date çalışmaları, outdoor çekim çalışmalarının yanı sıra ” wedding planer ” hizmeti vererek sizlere 16 yıllık birikim ve tecrübe ile doğru seçimler sunmak, hayal ettiğiniz düğün mekanını sağlamak veya doğru ses – doğru ışık ve yapım ekipleri ile tanıştırmak sizleri en iyi şekilde anlayan organizasyon firmaları ile buluşturmak ekstra hizmetlerimizden arasında yer almaktadır.