Bizimle Bir Kahve İçmeye Ne Dersiniz ?

Çalışmalarımızdaki odak noktamız sizsiniz. Bizim için önemli olan, sizin istekleriniz. Siz bizimle istek ve görüşlerinizi paylaşırken biz de bir fincan kahveyi paylaşmak istiyoruz. Yüz yüze kuracağımız iletişimle başarıya daha kısa zamanda ulaşacağımıza inanıyoruz.

Fikirtepe Mh, Rüzgar Sk. Şua Rezidance Elit Consept A Blok D:30

0539 708 26 99

hello@sametalinli.com

İletişim Formu

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün gününüzde sabahtan başlayarak -genelde kuaföre- ilk dans veya nikah anına kadar tüm gününüzün belgesel şeklinde fotoğraflanmasıdır.

Gün içindeki tüm detayları, etrafınızdaki koşturmacayı, yanınızdakileri, düğün detaylarınızı da çekiyoruz. Ayırabildiğiniz 1-2 saatlik süreçte kurgusal olarak dış mekan fotoğraflarınızın çekimini gerçekleştiriyoruz.

Kimi çiftler, düğün hazırlıkları esnasında fotoğraf çektirmek istemiyor. Klasik stüdyo çekimi istemediklerini ve bizim gözümüzden fotoğraf çekilmesini istiyorlar. Bu durumda 1,5-2 saatlik bir sürede dış mekanda çiftin fotoğraflarını çekiyoruz.

Çekilen bütün fotoğrafları size CD/DVD ortamında teslim ediyoruz, satın alınan her pakette DVD standart olarak veriliyor.

Düğün hikayesi çekiminde gelinin yanına 1 fotoğrafçı, damadın yanına 1 fotoğrafçı geliyoruz. Kimi zaman 2.fotoğrafçıya ihtiyaç olmuyor (aynı yerde hazırlanma gibi durumlarda) veya damadın hazırlıklarında fotoğrafçı istenmediğinde. Bu durumlarda 1 fotoğrafçı çalışabiliriz. Bu tamamen sizin isteğinize kalıyor. Çekim özelliğine göre fotoğrafçı sayısı artabiliyor.
Düğün katalog çekimine 1 fotoğrafçı geliyoruz.

Bu konuda birçok çiftimizin düğün gününden önce çekinceleri oluyor. Uzun yıllardır düğün fotoğrafları çektiğimiz için tecrübelerimizden dolayı bizi artık fotoğrafçı olarak görmüyorsunuz. Biz o gün, sizden önce defalarca düğün görmüş kişiler olarak sizinle birer nedime/sağdıç gibi oluyoruz.

Türkiye’nin her yerinde çekim yapıyoruz.

Seçilen paket, mesafe ve süreye bağlı olarak farklı alternatifler sunuyoruz.

Peşin, eft-havale ile ödeme alıyoruz. Yakın zamanda kredi kartlarına taksit seçeneği olacaktır.

Düğün günü fotoğrafçılığı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda sorunuza cevap bulamadınız mı? Bize sorun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.